Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Vy , kteří jste pořizovali fotky a záznam dejte nám prosím vědět na našem mailu nebo je pošlete. Díky.

 

Bezvadná akce kontra počasí.

   Tak jak i jiné pořadatele akcí na Hodonínsku i nás pěkně potrápilo počasí. Do odpoledních hodin déšť a večer pořádná zima.

Naštěstí se nám nejednalo o akci , která měla přinést zisk a kolem 200 návštěvníků jsme pobavili a zavzpomínali jsme si všichni na ty " staré dobré časy " .

Několik pozvaných členů nedorazilo . Zato náš drahý maskot skupiny , naše ségra Zuzka - Pipina dojela s Pepou Holomáčem a my všichni se mohli opět setkat . Dorazil i náši zvukaři - Pepa Čupr a Pavel Nejezchleba z Bzence. Společně se skupinou Ex-Argemou jsme svorně poseděli v restauraci Baník .

 

Koncert začala skupina A.LO.E. vlastní tvorbou . Moc pěkné rockové věci a doporučujeme si na toto skupinu někam zajít. Díky za vystoupení.

 

Po výměně aparatury nastoupil náš první host - skupina EX-ARGEMA ! Co k tomu říct . Prostě to co jste milovali na staré ARGEMĚ . Nasazení , provedení , muzikanti ! Za to jim posíláme díky , za jejich ochotu a kamarádký přístup. Žádní chlubilové a machři . Díky přátelé !                                                                                                        Ex-argema vystupovala s půjčeným bubeníkem Tomem McCombem skupiny EXTRACT. Jejich bubeník Igor Mokroš hrál tu dobu v Mohelnici na Country festivalu se skupinou Hunting a Ottou Chlapečkem , kytarovým technikem u firmy B & CH Music . Proto z časových důvodů stihli nacvičit jen šest písniček .

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

Slávek Borovička 

ObrazekLenka a Pavel 

ObrazekPepa (basa)

Obrazek

Obrazek

ObrazekRosťa (zpěv)

Obrazek

...........................................................................................................................

 

 

 

 

Po EX-ARGEMĚ jsme na pódium nastoupili my , původní STRESS-METEOR. Těžko nám hodnotit sebe sama , ale ohlas byl velký. My jsme měli z toho vystoupení perfektní pocit . Koncert byl snímán kamerama a budeme se jej snažit umístit brzi na tento nebo YOUTUBE web. Náš kamarád Simon Rapant ze skupiny Čmeláci dovezl projektor a 4m plátno , kam z kamery promítal dění na pódiu . Díky Simone !  Za bicíma se vystřídali dva bubeníci - Jarda Milner ( do roku 1981) a bratr Bobra Jirka Horák (od 1981 do konce skupiny) . Zahráli jsme 11 věcí . Jedenáctou byla jedna z prvních skladeb , kterou jsme jako STRESS hráli - YOU LIKE HURRICANE od Niel Younga . Tenkrát jsme ji poprvé viděli v klipu na rakouské televizi  ORT  v programu pro mladé Ohne maulkorb - bez náhubku.

 

Bobr a RomanObrazek

Pepa Holomáč  a Jirka Horák (bicí)Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jarda Milner (bicí)Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 (Toto jsou zatím dostupné obrázky. Budeme aktualizovat .)

........................................................................................................

Obrazek

Obrazek

 

 

......................................................................................................

 

 Obrazek

Karel Holomáč ( manažér ExARGEMA) , ??? , Bobr a naše ségra Zuzka-Pipina. Pipina je a byla naše velká kamarádka , jezdící s námi na každou zábavu , kde jsme hráli.

 

Obrazek

                                    Pepa Holomáč

 

Obrazek

Jirka Horák - Bobrův brácha , uprostřed.